ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ARACINIZ ÇALINDIĞINDA CEBİNİZİ ARASIN

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek

ARACINIZ ÇALINDIĞINDA CEBİNİZİ ARASIN Empty
MesajKonu: ARACINIZ ÇALINDIĞINDA CEBİNİZİ ARASIN   ARACINIZ ÇALINDIĞINDA CEBİNİZİ ARASIN Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 9:18 pm

Araç alarmına o kadar para veririrz ama hırsız bi şekilde o alarmı çözer ve aracı çalar.veya alarmların ses düzenekleri hep birbirine benzediği için bakmaktan sıkılırız. Benim kendi aracımda denediğim düzenek ise işe yaradı ve çok az bir maliyete bu sistemi kendim yaptım. Çok düşündüm ve sonunda oldu bunuda sizlerle paylaşmak ancak herkes bir şey satar bir ürün, ama ben bilgimi satıyorum ilgisini çekene.bu sistemi cep telefonu ile yapıyorum.bazılarınıza odabirşeymi bende düşünür yaparım dersiniz buyurun yapın.Allah korusun aracınıza hırsız girdi diyelim daha kapıyı açar açmaz cebiniz çalıyo ve aracın çalındığını anlıyosunuz.diyelimki cebinizi duymadınız. Polise ihbar olarak.GSM numaranızı yada IMEI takip ettirip onun nerde olduğunu anında buldurabilirsiniz.en ucuz araç 6.000ytllik ve bir sigortaya ihtiyaç duyuyor öyle değimli. Gerçi kaskosu olanlar için bir sorun yok.ama çoğu araçların kaskosu bile yok.arkadaşlar ücret talebi canınızı sıkabilir.ama değer.Ben Ankarada ikamet ediyorum ben takarım.Amam şehir dışındakilere ancak buradan yardımcı olabilriim. Zaten uygulamayı duyunca bunun gerekli olucanı anlarsınız. Ben maliyet olarak yaklaşık 30 ytl ye mal ettim. Zaman ise size kalıyo düzeneği siz kuruyosunuz. Zaten kimsenin bilmemesi sizin avantajınız. Bende uno var ve ben aracımı çok seviyorum.
NOT: Lütfen abuk subuk şeyler yazmayın içinizden istediğiniz şekilde konuşabilirsiniz bu sizin doğal hakkınız. Belki ihtiyacı olanlar olur. Bu sistemi evinizdede kullanabilirsizniz. buda bir çözüm benim evimde de bu tür düzenek var. Şehir dışında iken evime yabancı birinin girdiğini cep tel anlıyorum ve derhal evime polis yollatıyorum ve bakması için komşuları çağırtabiliyorum.ve bu düzeneklere onlarca para harcamıyorum bu düzenekler her elektrik dükkanlarında satılıyo.önemli olan bunları kendinizin yapması ve kimsenin bilmemesi.
http://alternatiforum.forummum.com

ARACINIZ ÇALINDIĞINDA CEBİNİZİ ARASIN
1 sayfadaki 1 sayfası