ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek...

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Empty
MesajKonu: Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek...   Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:20 am

Evet arkadaşlar artık telefonunuz için şarj cihazları aramanıza gerek kalmayacak.En çok tercih edilen telefon modeli nokia şarj cihazının iş yerinde,okulda,cafede,dershanede,bakkalda, çakkalda hemen hemen her gittiğiniz yerde bulunduğunu düşünerekten; Nokia dışındaki tüm telefon modelleri için bir aparat tasarladım...Örnek olarak adını bile duymadığım bir telefonu nasıl nokia sarj aletiyle şarj ettiğimi göstereyim...Daha sonra nasıl yapıldığını açıklayacam...

Resimleri inceleyin...

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim001vm8 Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim002kz9

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim003rv8Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim004am1

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim005km6Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim006is0

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek... Resim007ta3

Evet resimler bukadar.Şimdi nasıl yapıldığını kısaca anlatayım...

Yapılışı

Gerekli malzemeler :

1- Nokia N70 şarj aparatı (Tüm nokia bailerinde mevcuttur)
2- elektrik bandı (Siyah yada herhangi bir renk) Bazı modeller için gerek olmayabilir.
3- Leim makinası (Leyim pastası ve leyim teli de yanında olmak şartı
4- Ve son olarak kendi şarj aletinizin başı

Öncelikle adını bile duymadığım Telefon modelinin şarj aletinin başını kapağını açarak kablosundan ayırdım (başlığı ayırırken renkli kabloların nerden ayrıldığını bir yere not alın unutmayın).Daha sonra Nokia baiden aldığım N70 şarj aparatını kablosu dışta kalmayacak şekilde diğer telefonun şarj başlığına göre kestim.Daha sonra leyim makinasını kullanarak renkli kabloları nasıl ayırdıysam aynı şekilde N-70 Aparatını o şekilde leyimledim.Sonrada başlığın kapağını kapattım.Bukadar...

Not : Buradaki anlattığım işlemi yapamayanlar cüzi bir ücret karşılığında herhangi bir teknikservise yaptırabilirler.Örnek olarak da buradaki anlatımın çıktısını renkli olarak alıp gösterebilirler...
http://alternatiforum.forummum.com

Artık Tüm Telefonlar Nokia Şarj Cihazıyla Şarj Edilecek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nokia 6280