ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rapizm Çağla

YazarMesaj
dumanist
Co-Administrator
Co-Administrator

Erkek

Rapizm Çağla Empty
MesajKonu: Rapizm Çağla   Rapizm Çağla Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:01 am

Biraz kendimden bahsetmek istedim.. bu yazidan sonra ''hey ben bu kizi taniyorum'' cumlenizi cok dogrulayacak olmasamda benim kisiligim kafanizda biraz olsun sekillenir belki..
neden rap yapiyorum? iki uc kendini profosyonel elestirmen sanan sahsiyet bana laf atsin diyemi? hayir..hem daha 4.5 yasinda bir cocukken ''sanatci'' olmak istiyordum zaten hemde bazi seyleri ''anlatma'' istegim var..muzik benim icin sadece bir hobi degil;ilerisi icin dusundugum meslekde bu..
Bir rap konserinde tanisipta arkadas oldugum kisilerle beraber bir olusumla basladim bu muzige..''MEON''..kendi verselerimi bile yazamadigim,back vokallerime grup arkadaslarimi soktugum,kayida girerken utandigim,sarkilarima hazine degeri verdigim gunlerdi..simdi bunlardan ne degisti? verselerimi kendim yazabiliyorum..hem bunda ne varki? alt tarafi gunluk gibi yaziyorsun.biraz da kafiye ekleyerek..artik cekinmiyorumda rapimi soylerken hatta gururlaniyorum ve hala benim icin cok degerli sarkilarim.Bu hic degismez sanirim..
Onun bunun icin kendimi degistirmeye calisirken kendimi,hayattan sikilip ondan ayrilmayi dusundugum an hayati aslinda cok sewdigimi anladim.Hayatima cok insan adim atti..Kimisi hala hayatimda kimisi cekti gitti kimisini kovaladim..Allah'im hic kimsenin sevdiklerini basindan eksik etmez insallah..Kotulukleri gordukce iyiliklere daha siki sarilmaya basliyorsun..Megolaman oldugumu dusunmuyorum..Ama kotu oldugumuda dusunmuyorum..Beni sevmeyenler olabilir.Ben onlarin beni yeterince tanidigini sanmiyorum.Kirdiklarim vardir elbet.Ben hepsinden ozur dilerim.Tesekkur ederim beni sevipde yanimda olanlara..Gecmisimi dusununce bir cok tecrubem olmus iyi yada kotu ..Hatirlayinca genelde gozlerim doluyor.Belki ozlem,belki pismanlik,belkide mutluluk yuzunden..Oyle yada boyle zaman geciyor..gulmemiz yada aglamamiz zamani durdurmamizi saglamiyor.Yapmamiz gerekenlerden biri galiba her animizi iyi gecirmeye calismak.
Lütfen benimle olan iliskilerinize yalan,dolan,cikar,kotuluk,fesatlik vs girmesin..Ben daha fazla uzulmek istemiyorum..Guvenimin bosa cikmasini istemiyorum.Muzigimi yapiyorum ve yalin bir sekilde yaklasiyorum size..sizdende bunu bekliyorum.Tabiki ben ne kadar anlatirsam anlatayim anlasilanlar karsimdakinin anlama kapasitesi kadardir.Sevgiye sevgi ve saygiya saygi..
http://alternatiforum.forummum.com

Rapizm Çağla
1 sayfadaki 1 sayfası