ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~ SingaF ~~

YazarMesaj
dumanist
Co-Administrator
Co-Administrator

Erkek

~~ SingaF ~~ Empty
MesajKonu: ~~ SingaF ~~   ~~ SingaF ~~ Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:02 am

1988 de İstanbul Üsküdar'da Doğdum ve O Günden Beri Üsküdar'da İkamet Etmekteyim Raple Tanışmam Buğra Sayesinde Oldu Yani Buğra Vesile Oldu Aynı Yerde Oturuyor Olup Çok Eski Dostlarız Hatta Dosttan Öte Kardeşiz, Buğra'nın İlk Kayıtlarını Dinlerken Ordan Bi Kıpraşım Oldu Herhalde Ve Sonuç Bu Gün Oldu İlk Gün Beraberdik Bu Günde Beraberiz Ve Ertu Onuda Unutamam Oda Çok Destek Oldu Bana Oda İlk Gün Benleydi Şu Andada Benle Allah Önüme Kötü İnsan Çıkarmadı Bu Güne Kadar Rap Yolunda Rapinzibat İsminde Bi Albüm Yaptım Ve Birçok Mc'nin Albümünde Featlerim Oldu. Bu Günü Sorarsanız Yeni Albümler Ve Yeni Projelerle Karşınızda Olucaz Tabi Bunları Yeni Ortamımızda Yani SEFALET RECORDZ Bünyesinde Yapıcaz Hazır Sefalet Demişken Onlardanda Bahsetmek İsterim. Trajedi Yeraltının En Eski Gruplarından Biri Turkurayı Kapattıktan Sonra Bize Yardımcı Olan İnsanlar. Boşlukta Kaldığımızda Bize Bi Kapı Açan İnsanlar Onlara minnettarım ve hayatımda hiç bi zaman unutmucağım insanlar.Birde İHTİLAL onlar yeraltının en gangster en katil en Sert rap yapan grubu ama bilmelisinizki en iyide insanları ,onlar bizle biz onlarla hepimiz biriz.Yeni yapıcağımız işleri soruyosanız çok az bi zaman sonra yeni projelerimizle gelicez ve gelip geçtiğimiz yerlerde büyük etkiler bırakıcaz unutulmuyacak etkiler.Ne beklediğime Gelirsek.Bi Gün Türkçe rapin Türkiye'de bir pop bir rock bir musiki gibi dinlenmesini görmek ve gerçekten hakeden insanların hakettiği yerde olduklarını görmek ama gerçekten hakeden insanların...
http://alternatiforum.forummum.com

~~ SingaF ~~
1 sayfadaki 1 sayfası