ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuvalet Yazıları ..

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek

Tuvalet Yazıları .. Empty
MesajKonu: Tuvalet Yazıları ..   Tuvalet Yazıları .. Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 7:05 pm

Büyük Besiktas Çarsisi'daki Altun Tuvalet'in ‘ziyaretçi özel defterleri’nden seçmeler... Kentimizdeki binlerce tuvaletten biri de Büyük Besiktas Çarsisi'nda yer aliyor: Altun Tuvalet. Oldukça özenli, bol plastik çiçekli, kül tablali, temiz, modern bir mekán. Giris 150 bin lira. Tras olabiliyor, 400 bin liraya saç yikayabiliyorsunuz. Türlü çesitli kremler, sampuanlar var. Çay servisi yapiliyor. Yedi kabin var, biri sakatlar ve sismanlar için özel yapilmis. Duvarda çesitli yazilar, resimler... Kadinlar ve erkekler kisminda 'ziyaretçi özel defterleri' bulunuyor. Girip çikanlarin bu defterlere birseyler yazdigini gözledik ve sizin için defterlere bir göz atalim dedik.

Tik tik iyi günler ben Çarsambali Tahir. Tuvalete izmarit atmayin çünkü ben sizin kül tablaniza isemiyorum.

Ben ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok, ben ne elbiseler gördüm içinde insan yok. Ayhan Erdurul.

Hayat bir rüzgardir önünde savrulan yapraktir. Gençte olsa su ömrümüz o da kara topraktir. Trakyali Hakan.

Sevdigin seyleri unutma / Unutabilecegin seyleri sevme / Sevme ki mutlu olasin / Zorlu hayat yolunda rastgele. Gazikentli Aydin.

Hayatta yapilan yatirimlar degerli olabilir fakat insana yapilan yatirim tüm ulusu etkileyecegi gibi insan yasamini da etki eder. Yatirimin kültüre olmasi daha etkileyicidir. Kültürsüz insanin nasil yasama baktigini görürsünüz. Yatirim insana olmali. Bay E.

Ruhu temiz insanlara ihtiyacimiz var. Çünkü yasadigimiz su yalanci dünyada insan gibi görünen fakat ruhu hayvan olan o kadar çok yaratik var ki. Bunlari saymakla bitiremeyiz. Mithat.

Türk milleti olarak düsünelim, bu gibi yerler Türkiye'mizin her yerinde olsa nasil olur? Mahzun Özdemir. (Bolu'nun sirin ilçesi Düzce den Istanbula geldim. Vatani görevimi yapiyorum.)

Türkiye Cumhuriyeti'ne yarasir piril piril bir WC. Kutlarim. M. Yazici.

Hissetmek yasamaktir, yasamaksa direnmek biz ki yasamaktan hiç korkmadik.

Insanlara deger verdiginiz için sizi kutlariz. Sadece saygi duyuyorum. Tuzla Piyade 263. dönem.

Fransizlara bu kültürü biz ögrettik.

Besiktasim sen çok yasa/ canim feda olsun sana/ yüksel ta arsa kadar/ ey sanli Besiktas. Psikopat Evren (Çarsi)

Zaman sürer/Isim Kalir/Isim göçer/Eser kalir.

Nilay'da keske bu tuvalet kadar temiz olsa. Firat

Ince zevkli olabilmek için ince ruhlu olmak lazimdir.

Senin yaptiklarindan tüm Türkiye örnek alsin. Temiz bir toplum olalim. Metin Kömürcü.

Pençesi havada/gözleri yolda/bekliyoruz seni Bayern/ Inönü' de/yedigi gollere kesti fatura/tabutunu gönder Almanya/I love you Besiktas. Bagcilardan Derdo.

Devlet büyükleri de yaptiklari islerde sizin isinize verdiginiz ciddiyeti bir parça onlarda verebilse keske. Avni.

Medeniyet insanlara özgü bir okuldur. Onu yapmak, yapilamak ve yasatmakta insanlara özgüdür.

Yalniz kadinlar/ Kimbilir yalnizligi kadinlar kadar karli daglarin en yüksek tepe...Ümit Yasar Oguzcan'un siirinin tamami.

Bir yildir buradayim buranin WC oldugunu arkadasimdan yeni ögrendim. Malatyali asker Safak.
http://alternatiforum.forummum.com

Tuvalet Yazıları ..
1 sayfadaki 1 sayfası