ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Garip nickLer

YazarMesaj
FaLlinqLove
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
FaLlinqLove

Kadın

Garip nickLer Empty
MesajKonu: Garip nickLer   Garip nickLer Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:03 pm

*** aşk futbol topuna benzer Önce tekme atarsın soraa peşinden koşarsın
*** durdurunn dünyayı Müsait yerde İncek var !!!!

*** herkez artiss olabilir ama fark yapmaz benim hayatımda yönetmen benim İstedime yol veririm , İstedime RoL !!!!!

*** bizi satanları biz beleŞe veriorus !!!!

*** akıllısı beni bulmasss Aptalı peşimdenn ayrılmaS

*** kadınlar baSit şeylerden Hoşlanır Meselaa eRkekLerden

*** aşk bir otobüstür binmesini bilmeLi , Son duraĞa gelmeden inmesini
biLmeLi !!!!

*** Aya baktım seni gördüm Sana baktım AYI gördüm

***acıların mutluluğa engelse, umutların tamamen tükendiyse, Yüreğin seni uÇurumun kenarına getirdiyse DuR NeReYe !!! daaa karPuS KeseCeDikk

*** Durumum çevrim içi , Beynim meŞguL , ruHum hemen dönecek, Elim telefondaa, KaLbİm OffLiNe

*** ağlıyorum durmadan ağlıyorum , elimde bir Pıçak ağlıorum , Sanma ki sefkülüm senin için ağlıorum MuTfAkTa soğan doğruorumm

*** hayatta her zaman dik dur ki Gölgenin karizması çizilmesin

*** Taparsan Tepilirsin , Tepersen Tapılırsın !!!!!

***aşk muz kabuğudur, dikkat etmessen ayağın deil bütün hayatın kayar

*** güzellik Allah vergisidir , sivilce KDV sidir

*** Adem sevdi Havva yı aldı, Mecnun sevdi Leyla yı aldı, Kerem sevdi Aslı yı Aldı BeNdE sevdim HaVaMı aldıM

***Seni seviyorum diosun madem ki seviorsun CeHenneMe bilet aldım Söle geliomusun ????? ( gelir gelir bekle)

***Sefiomusun dedim ? -seviyorum dedi Ne kadar dedim ? -ölesiye dedi İspatla dedim Öldü EnAyİ

*** Eyle seveh eyle seveh ki Gara sevda olaH , Araplara benziyeH, Gapgara olah , Gara aşhk neyse onu yaşayahh Kediyi gudiyi sen diye sevim , sende Horozu guliği men diye sev, Sembolik Aşhk neyse onu yaşıyahh Gel elele tutişip kendimizi elehtiriğe verehh, Zangır zangır Titreyehh , Ölmüyahh Elektironik aşk neyse oni yaşayaH

***ELeŞtiRmE Benii ! Beyendiysen Taktir et Hoşuna GiTmiyormuyum?? KaFaNa TaqMa SittiReDD !!!

***Zar Atmam Şansa inanmam Ortada bir şans varsa , Onuda ben YaraTırıM

*** Bu Sözlerim sana KaPaK olSuN !! iyi oturttum HeLaL olsun TiPiN yok ki ŞeKLin olsun HaDi janıM iKiLe Yolun açık olsun

*** SeN Benim Hayatımda Piyonsun Seni kaybedersem 2 Puanım gider Ben senin Hayatında ŞaH ım Beni kaybedersen Oyun Biter

***Seni ben deil gözlerim seçti Onlar sevdi onlar beĞendi Sen benim deil Onlarınsın GittiYsen BaNaNe onlar AğLaSıN

***Sevgilim Deil Canımsın Uzak deil Yakınımsın Hayaller hep Yalan olur Hayalde deil CaNıMdAsIN

*** GeÇiCi HeVeS DeĞiL HaKeDeNe NeFeS oLuRuM

*** Ölüm geldiği ZaMan yanıma gelme Ben AzRAiL lede HeSaP KiTaP yApArIM

***Uçurumun Kenarında olsan dahi Sırf hayata GıCıKLık olsun die Gülümse

*** Bu Aralar Ot takılıorum İsteyen ezip geçer , isteyen sarıp içer ;

***Sevme seviL , Aldanma AldaT , Öpmeye kalkıŞırsa ToKaDı PaTLaT

***Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim

*** neden erkekler sahip olamıyacağı kızlarım peşinden koşar ?? tıpkı köpeklerin kullanamayacağı arabaların peşinden koşması gibi

***sen benim farkımı farketmedin yaa ,, farketsende farketmez artık benim farkımı farkedenler senden çok farklılar

***bir zamanlar ardından bakar bakar ağlardım şimdi yüzüne bile bakmam bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi Şrfsz im kibrit bile çakmam

*** o masum bakışın altında, şeytanlığını göremedim seviyorum dediğinde yalanı farkedemedim nasıl da inanmışım sana ömrümü harcadım yoluna , şimdi senden ne kaldı bana , şrfszliğinden başka

*** bir daha ayrılık yok dedin, inanmıştım sözüne senin kocaman bir yalanmış sevgin şrfsiz çıktın sen sevgilim

*** geceler uzun ve yanlız , yoksun sabaha kadar düşümde bile günahkarsın , bunu kim hayra yorar

*** ardımdan deli diyorlar belkide yalan değil , yanımda bile uzaksın nasıl dayansın gönül

***neden kıydın bana gözümün nuru dualarım senin bedduan benim bir tek sana yandım böyle bil bunu cennet senin olsun cehennem benim

***aramızı kimler açtı bilemem sana ne zalim nede nankör diyemem ayağına düştüm geri dönemem tahtın senin olsun zindanın benim

*** aşkıma doysanda sana doyamam , kendime kıyarım sana kıyamam , yerden yere vursan küsüp darılmam , sevgin senin olsun acılar benim

***acıların ortasında kaldım , çok yalnızım çok bunaldım, ağlarım diye sevinsen de , gülerim inadına dön deliyee

*** kabus dolu günlerin gecelerin olsun, yastığın taştan , yatağın toprak, derdinin dermanı ecel olsun çok seviyordun böyle mi alçak bırakıp kaçmak sana yakışır ancak senin bir adın yalancı bir adın alçakk

*** karşı koyamadığım birsey var sende, resmini gördümde dayanamadım af dilemesi gerekirken sen , affına sığınan ben oldum işte yeminler edip bitirdim derken daha önce arayan ben oldum

*** zalimsin ama lazımsın bana hainsin ama zaafımsın anla !!!!!

***içimdeki duygu beni öldürecek, bekledim bekliyorum ne zaman dönecek , şimdi sen gidiyorsun ya beni kim sevecek , hadi sen kıydın da ben kıyabilirmiyim

Hayat benden aLdıqLarını neresSine sokucak acabaa??

qecmiSse qecmiss deme..BeLki qecerken sSanada qecirmistir..Very Happy

Garip nickLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik nickLer