ALTeRNaTiFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALTeRNaTiFoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sseni seviyorum...

YazarMesaj
FaLlinqLove
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
FaLlinqLove

Kadın

Sseni seviyorum... Empty
MesajKonu: Sseni seviyorum...   Sseni seviyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:38 pm

Seni acıLarn içinde canım qibi seviyorum..Seni sensizLiqin içinde sen qibi seviyorum..Seni kapkaranLık qecede parlayan yıldız gibi seviyorum.. Seni suskunluğun içindeki çığlık gibi seviyorum.. Seni yokluğunun çinde varmışsın gibi seviyorum.. Seni ''sen'' olduğun için seviyorum.. Seni ''ben'' olduğun için seviyorum.. Seni zincirlerin arasında özgürlüğüm gibi seviyorum.. Seni düşlerimin arasında gerçekliğim gibi seviyorum.. Seni ölüm içinde yaşamak gibi seviyorum.. Seni hüzünlerin içinde mutluluk gibi seviyorum.. Seni yanlışların içinde doğrularım gibi seviyorum.. Seni özlemlerin sonundaki kavuşmak gibi seviyorum.. Seni anlar içinde sonsuzluk gibi seviyorum.. Seni anlamsızlığın içindeki çözüm gibi seviyorum.. Seni umudum gibi seviyorum.. Seni çaresizliğimde çarem gibi seviyorum.. seni yıkıldığım yerden kalkış gibi seviyorum.. Seni bedenim yandıkça su gibi seviyorum.. Seni yanlızlığım içinde sığındığım gibi seviyorum.. Seni herşeyim gibi seviyorum hep yanımdaymışsın gibi seviyorum..

Seni Sseviyorum..

Sseni seviyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni seviyorum:):)